ahoj cudzinec...

Som Lia,


fine art fotografka zo Slovenska.

Vo svojej tvorbe sa snažím zobrazovať prepojenie prírody, mágie, poézie, symboliky a ľudského elementu. Hľadám krásu na obyčajných miestach a v ľuďoch, okolo ktorých denne chodíme.


Baví ma písať svetlom aj atramentom a keďže rada maľujem a vyrábam všetko možné, táto stránka je zrkadlom mojich každodenných aktivít. Aj keď mi všetky tieto činnosti robia radosť, mojou najväčšou radosťou je zbaliť si batoh a ísť s mojim vlčím parťákom Vlkom za horizont.


Keď som pred 15timi rokmi prvýkrát uvidela Československého vlčiaka, netušila som, že ide o naše národné plemeno - kríženca karpatského vlka s Nemeckým ovčiakom - a nazvala som ho Elfský vlk. Tak vznešene a divoko na mňa pôsobil. Od malička som mala bežnú detskú túžbu, aby mi pes ležal pri nohách v posteli a zároveň sa túžba po zvieracom priateľovi prehlbovala natoľko, až som pri Vlkovi pocítila silné puto, akoby bol mojim zvieracím démonom.


Pôvodne som v roku 2013 začala písať blog Divoká v srdci. Písala som o svojich zážitkoch, neskôr o živote s Vlkom a ako som sa naplno začala venovať fotografii, všetko sa zlialo pod jednu značku môjho mena.


Nedávno sme sa s manželom Lorom rozhodli, že môjmu niekdajšiemu blogu vdýchneme opäť život a verím, že sa vám budú páčiť naše zážitky zachytené na fotografiách a v blogoch. Zobrazujú našu epickú magickú cestu.


sleduj nás na instagrame