Svadobná Fine Art Fotografia


je o vašom jedinečnom dni...

...ale hlavne o silnej atmosfére a neopakovateľných emóciách!

 Ja sa postarám o to, aby žiaden výnimočný okamih nezostal neviditeľný. 


Špecializujem sa na svadobnú fotografiu so štipkou mágie a fotím portréty s dušou: éterické, snové a poetické. Aj neskúsených “modelov” dokážem jemne navigovať, aby vznikli fotografie, na ktoré sa budete s láskou pozerať aj vtedy, keď vás obklopia vnúčatá či pravnúčatá. 


Najkrajšie momenty sú tie prchavé, ktoré si vychutnáte naplno. Ako to ale urobiť, aby ste sa počas svadby nezdržiavali pózami? Naplánujte si so mnou fotenie v iný deň, na mieste, ktoré má pre vás zvláštny význam: v lese, ktorý vašej rodine patrí po generácie alebo uprostred dravého vodopádu, kam sa spolu vyšplháme. Veď nie je nič poetickejšie ako zmočený lem šiat, nohy v studenej rieke a bozky toho pravého. Aj tak môže vyzerať vaše svadobné fotenie. 


Vyberte si fotografa, ktorého fotky vás oslovia. Z ktorých vás pošteklia motýle v podbrušku ako pri prvom zamilovaní.

fantastické svadobné párové fotenie


Chceli by ste vyskúšať netradičné svadobné portréty? Skúste ako pár moje konceptuálne fotenie. Čoskoro na stránke pribudne zoznam rekvizít, z ktorých si budete môcť vyskladať vlastný kostým a môžete využiť aj fotenie s dravcami alebo vlkmi.


svojho partnera


môžete prekvapiť vašimi boudoir fotkami
svojho partnera


môžete prekvapiť vašimi boudoir fotkami
Povedali o nás

Povedali o nás

Nika & Jožko

Nika & Jožko

Z celého srdca ďakujeme za neskutočne krásne momenty, ktoré Lia navždy zachytila. Do svojej práce dáva celé svoje srdce od prvého stretnutia až po dokonalý výsledok!

Ďakujeme za každý okamih, ktorý sme s tebou prežili.

01 / 02
01 / 02

Vyplňte formulár a pošlem vám cenovú ponuku na mieru